Volná místa

Servisní poradce / přijímací technik

Místo výkonu práce Sedláčkova 10, Brno-Líšeň
Předpokládaný nástup IHNED
Náplň práce

  • příjem záručních, pozáručních oprav motorových vozidel
  • předávání dokončených zakázek zákazníkům
  • komunikace se zákazníky a mistrem dílny - řešení zakázek
  • tvorba cenových nabídek na opravy motorových vozidel
  • dodržování stanovených technologických a procesních postupů

Očekáváme

  • vzdělání SOU nebo SŠ, technické znalosti v oblasti autoopravárenství
  • znalost práce s PC
  • praxe s vozy koncernu VW, případně RENAULT výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost
  • čistý trestní rejstřík - bezúhonnost
  • řidičský průkaz minimálně skupiny B

Nabízíme
  • práci na plný úvazek
  • zázemí stabilní brněnské společnosti
  • finanční ohodnocení závislé na výkonu servisního týmu
  • moderně zařízené servisní prostory vč. technologií
  • firemní oblečení
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na životní / penzijní připojištění
  • věrnostní bonusy za odpracované roky
  • 3 dny "Sick days"
Prodáváme vozy značek